Views - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Theme
ca: Tema

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: next
ca: següent

en: Show
ca: Mostra

en: Idle time
ca: Temps d'inactivitat

en: Empty
ca: Buit

en: Extend
ca: Amplia

en: Transition
ca: Transició

en: Image crop
ca: Retalla la imatge

en: Debug
ca: Depuració

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Thumbnails
ca: Miniatures

en: Fullscreen
ca: Pantalla completa

en: Responsive
ca: Responsiu
