Views - en to te translation catalogue (9 entries)

en: True
te: సత్యం

en: False
te: అసత్యం

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Theme
te: అలంకారం

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: next
te: తదుపరి

en: Show
te: చూపించు

en: Galleria
te: గ్యాలెరియా
