Views - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: True
kn: ನಿಜ

en: False
kn: ಅಲ್ಲ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Show
kn: ತೋರಿಸು(_w):

en: Empty
kn: ಖಾಲಿ

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: Thumbnails
kn: ತಂಬ್‍ನೈಲ್‍ಗಳು

en: Auto
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: Fullscreen
kn: ಪೂರ್ಣಪರದೆ

en: Numbers
kn: ಸಂಖ್ಯೆಗಳು
