Views - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: next
cs: další

en: Show
cs: Ukázat

en: Empty
cs: Prázdný

en: Extend
cs: Rozšíření

en: Image crop
cs: Ořez obrázku

en: Debug
cs: Ladění

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: Thumbnails
cs: Náhledy

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

en: Transition speed
cs: Rychlost přechodu

en: Responsive
cs: Responzivní
