Views Slideshow JCarousel (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Views
fr: Vues

en: Scroll
fr: Défilement

en: Pager fields
fr: Champs de la pagination

en: Choose the fields that will appear in the pager.
fr: Choisissez les champs qui apparaîtront dans la pagination.

en: Wrapping
fr: Conteneur
