Views Slideshow JCarousel (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Views
pl: Widoki

en: The number of items to scroll by.
pl: Liczba elementów do przewijania.

en: Scroll
pl: Przewijanie

en: Pager fields
pl: Pola stronicowania

en: Choose the fields that will appear in the pager.
pl: Wybierz pola, które będą wyświetlane w stronicowaniu.
