Views Slideshow JCarousel (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Views
uk: Види

en: Scroll
uk: Прокручувати з сайтом

en: Pager fields
uk: Поля навіґатора

en: Choose the fields that will appear in the pager.
uk: Оберіть поля для сторінкового навіґатора.

en: Wrapping
uk: Відображення
