Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: None
ca: Cap

en: Center
ca: Centre

en: Default
ca: Per defecte

en: Top
ca: Part superior

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Right
ca: Dreta

en: Missing
ca: Perdut

en: Responsive
ca: Responsiu
