Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0-beta3) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Center
es: Centrado

en: Default
es: Por defecto

en: Top
es: Superior

en: Views
es: Vistas

en: Bottom
es: Inferior

en: Right
es: Derecha

en: Missing
es: No encontrado

en: Responsive
es: Adaptable

en: Mobile Navigation
es: Navegación Móvil
