Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0-beta3) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Center
fr: Centre

en: Default
fr: Par défaut

en: Top
fr: Haut

en: Views
fr: Vues

en: Bottom
fr: Bas

en: Right
fr: Droit

en: Missing
fr: Manquant

en: !setting must be numeric!
fr: !setting doit être numérique !

en: Responsive
fr: Adaptatif

en: Swipe
fr: Glisser
