Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Center
gl: Centrar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Top
gl: Superior

en: Views
gl: Vistas

en: Bottom
gl: Botón

en: Right
gl: Dereita

en: Missing
gl: Perdido
