Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0-beta3) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: None
ja: なし

en: Center
ja: 中央

en: Default
ja: デフォルト

en: Top
ja: トップ

en: Views
ja: ビュー

en: Bottom
ja: ボトム

en: Right
ja: 右

en: Missing
ja: 喪失

en: Responsive
ja: レスポンシブ
