Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0-beta3) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Default
jv: Gawan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Views
jv: View

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Right
jv: Tengen
