Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0-beta3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: None
ku: هیچ

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Top
ku: سەرەوە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Right
ku: ڕاست
