Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0-beta3) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: None
lv: Nav

en: Center
lv: Centrēt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Top
lv: Augša

en: Views
lv: Skati

en: Bottom
lv: Apakša

en: Right
lv: Pa labi

en: Responsive
lv: Responsīvs
