Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: None
nl: Geen

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Default
nl: Standaard

en: Top
nl: Bovenaan

en: Views
nl: Overzichten

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Right
nl: Rechts

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: !setting must be numeric!
nl: !setting dient numeriek te zijn!

en: Caption Field
nl: Onderschriftveld
