Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0-beta3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Center
ps: منځ

en: Default
ps: تلواله

en: Views
ps: ليدنې

en: Right
ps: ښی

en: Missing
ps: ورك
