Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: None
ru: Нет

en: Center
ru: Центр

en: Default
ru: По умолчанию

en: Top
ru: Вверху

en: Views
ru: Представление

en: Bottom
ru: Снизу

en: Right
ru: Справа

en: Missing
ru: Отсутствует

en: !setting must be numeric!
ru: !setting должен быть цифровым!

en: Responsive
ru: Адаптивный

en: Responsive Settings
ru: Адаптивные настройки
