Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0-beta3) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: None
ug: يوق

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش
