Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0-beta3) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: None
vi: Không có

en: Center
vi: Giữa

en: Default
vi: Mặc định

en: Top
vi: Đầu

en: Bottom
vi: Cuối

en: Right
vi: Phải

en: Missing
vi: Bị mất
