Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Center
az: Mərkəz

en: Default
az: Susmaya görə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Bottom
az: Aşağı

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Right
az: Sağ
