Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: None
bg: Не

en: Center
bg: Център

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: Views
bg: Изгледи

en: Bottom
bg: Дъно

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: Right
bg: Дясно
