Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: None
da: Ingen

en: Center
da: Centreret

en: Default
da: Standard

en: Bottom
da: Bund

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Right
da: Højre

en: Responsive
da: Responsivt
