Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: None
et: Puudub

en: Center
et: Keskel

en: Default
et: Vaikimisi

en: Top
et: Ülesse

en: Views
et: Vaated

en: Bottom
et: Alumine

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Right
et: Paremal

en: Responsive
et: Adapteeruv
