Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Center
fi: Keskellä

en: Default
fi: Oletus

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Views
fi: Näkymät

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Right
fi: Oikealla

en: !setting must be numeric!
fi: !setting on oltava numeerinen!

en: Responsive
fi: Responsiivinen
