Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: None
gu: એકે નહિ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Bottom
gu: નીચે

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: Right
gu: જમણે
