Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Center
hu: Középen

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Top
hu: Teteje

en: Views
hu: Nézetek

en: Bottom
hu: Alja

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Right
hu: Jobb

en: !setting must be numeric!
hu: !setting értékének számnak kell lennie!

en: Responsive
hu: Alkalmazkodó
