Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Center
oc: Centre

en: Default
oc: Per defaut

en: Top
oc: Naut

en: Views
oc: Vistas

en: Bottom
oc: Bas

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Right
oc: Dreita

en: !setting must be numeric!
oc: !setting deu èsser numeric !
