Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: None
pl: Brak

en: Center
pl: Środek

en: Default
pl: Domyślny

en: Top
pl: Góra strony

en: Views
pl: Widoki

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Right
pl: Prawo

en: !setting must be numeric!
pl: !setting musi być numeryczne!

en: Responsive
pl: Responsywny
