Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Center
sv: Centrerad

en: Default
sv: Förvald

en: Top
sv: Överst

en: Views
sv: Vyer

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Right
sv: Höger

en: Responsive
sv: Följsam
