Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0-rc2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Center
be: Цэнтр

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: Bottom
be: Знізу

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Right
be: Справа
