Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0-rc2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Top
bo: འགོ

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད
