Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0-rc2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: None
hi: कोई नहीं

en: Center
hi: मध्य

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Top
hi: ऊपर

en: Views
hi: द्रश्य

en: Bottom
hi: तल

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Right
hi: दाएं
