Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0-rc2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: None
hr: Nema

en: Center
hr: Centar

en: Default
hr: Zadano

en: Bottom
hr: Dno

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Right
hr: Desni
