Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0-rc2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: None
id: Tiada

en: Center
id: Tengah

en: Default
id: Bawaan

en: Top
id: Atas

en: Views
id: View

en: Bottom
id: Dasar

en: Not installed
id: Tidak terpasang

en: Right
id: Kanan
