Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0-rc2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: None
is: Engin

en: Center
is: Miðja

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Top
is: Toppur

en: Views
is: Gagnasýn

en: Right
is: Hægri
