Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0-rc2) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Center
it: Centro

en: Default
it: Predefinito

en: Top
it: In cima

en: Views
it: Viste

en: Bottom
it: In fondo

en: Not installed
it: Non installato

en: Right
it: Destra

en: !setting must be numeric!
it: !setting deve essere numerico!
