Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0-rc2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Center
km: កណ្តាល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Top
km: កំពូល

en: Bottom
km: បាត

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Right
km: ស្តាំ
