Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0-rc2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Center
ne: केन्द्र

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन
