Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0-rc2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Center
pt: Centrar

en: Default
pt: Predefinido

en: Top
pt: Topo

en: Views
pt: Visualizações

en: Bottom
pt: Baixo

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Right
pt: Direita

en: Responsive
pt: Responsivo
