Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0-rc2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: None
sl: Brez

en: Default
sl: Privzeto

en: Top
sl: Na vrhu

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Not installed
sl: Ni nameščeno
