Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0-rc2) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: None
uk: Немає

en: Center
uk: По центру

en: Default
uk: Базово

en: Top
uk: Зверху

en: Views
uk: Види

en: Bottom
uk: Знизу

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Right
uk: Праворуч

en: !setting must be numeric!
uk: !setting має бути числом!

en: Continuous
uk: Безперервно

en: Responsive
uk: Адаптивне

en: Responsive Settings
uk: Адаптивні налаштування
