Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Center
ar: المركز

en: Default
ar: الافتراضي

en: Top
ar: الأعلى

en: Views
ar: الرؤى

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Right
ar: اليمين
