Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: None
ast: Nengún

en: Center
ast: Centru

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Right
ast: Derecha
