Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Center
eu: Erdian

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Top
eu: Goian

en: Views
eu: Bistak

en: Bottom
eu: Behean

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Right
eu: Eskuina
