Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: None
fa: هیچ

en: Center
fa: وسط

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Top
fa: بالا

en: Views
fa: نماها

en: Bottom
fa: پایین

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Right
fa: راست
