Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: None
he: ללא

en: Center
he: מרכז

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Top
he: עליון

en: Views
he: היבטים

en: Bottom
he: למטה

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Right
he: ימין
