Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: None
hy: Ոչ մի

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ
