Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: None
lt: Joks

en: Center
lt: Centras

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Views
lt: Vaizdai

en: Bottom
lt: Apačia

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Right
lt: Dešinė
