Views Slideshow Liquid Slider (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: None
mn: Байхгүй

en: Default
mn: Анхны утга

en: Top
mn: Дээд

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Bottom
mn: Доод

en: Not installed
mn: Суулгаагүй

en: Right
mn: Баруун
